MTHS
Hakkımızda
TTR Bilişim olarak 2000 Senesinden günümüze web sitesi tasarımı, özelweb tabanlı yazılımlar gibi bilgi teknolojisi alalında hizmet vermeye devam eden bir bilişim şirketiyiz.

MTHS Hizmeti konusunda, MTHS hizmetinin kanunlaştığı 2013 yılından bugüne kesintisiz olarak MTHS hizmeti sunan bir MTHS Hizmet sağlayıcıyız. Bilindiği üzere 2013 yılından itibaren Yeni ticaret kanununda yapılan değişiklik sonrası Denetime tabi Sermaye şirketlerinin web sitelerinde yönetmeliklerde belirtilen bir takım bilgilerin MTHS yazılımı üzerinden yayınlanması gerekmektedir. Hali hazırda web tasarım şirketi olmanın verdiği tecrübe ile yapılan web tabanlı yazılımlara MTHS Yazılımını da ekleyerek MTHS Sağlayıcı olarak sektör ve ölçek ayırt ekmeksizin bağımsız denetime tabi tüm şirketlere MTHS Hizmeti sunmaktayız.

MTHS yazılımı, e-imza ile kullanılan yüklenen veri ve dosyaların silinemez ve değiştirilemez şekilde çalışan, e-imza eklentileri gibi farklı konularda uzmanlık gerektiren bir yazılımdır.

Yazılım sürekli değişen e-imza formatları ile uyumlu çalışacak şekilde güncel tutulmaktadır. Ayrıca yazılım e-arşivleme ile kayıtlı tüm dataları da güvenli bir şekilde e-arşivlemektedir. Bu konuda MTHS Yazılımı Tübitak tarafından siber güvenlik testleri, e-imza atma ve e-imza doğrulama testlerine tabi tutularak başarıyla da bu testleri geçebilmelidir.

TTR Bilişim Hizmetleri olarak sahip olduğumuz tüm know-how ile en kolay kullanılan ve en anlaşılabilir MTHS yazılımı oluşturmak ilkemizden vazgeçmeden MTHS Hizmet sağlayıcı olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Hazırlamış olduğumuz MTHS Hizmetikullanıcı dostu olması nedeniyle belge yükleme ve e-imza oluşturma aşamalarında tarayıcı bağımsız çalışmakta ve her platformda kusursızca çalışmaktadır. MTHS Hizmeti web sitesi eklentisi ise kolayca her web sitesi ana sayfasına " Bilgi Toplumu Hizmetleri " başlığı altında kolayca eklenebilmektedir.

MTHS Hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz, kendi web sitelerine MTHS Hizmeti eklentisini kendileri yapabileceği gibi FTP şifrelerini vermeleri durumunda ÜCRETSİZ OLARAK MTHS eklentisini web sitelerine adapte edebilmekteyiz.

MTHS Hizmeti, sadece web sitesine uygulanan bir eklenti olmanın ötesinde sürekli bilgi yüklenmesi gereken bir yazılımdır. Bu nedenle yüklenecek bilgiler, yükleme zamanları, gibi sorularınız için hizmeti kullandığınız sürece desteğe ihtiyaç duyulacaktır. TTR Bilişim olarak MTHS Hizmetine yaklaşımımız satış öncesi ve özellikle satış sonrası ihtiyaç duyulan desteğin doğru ( MTHS Yönetmeliklerine uygun ) ve zamanında müşterilere sunulmasıdır. Bu konuda MTHS yazılımımızı kullanan tüm müşterilerimizden takdir görmekteyiz. MTHS Firması seçiminde sadece satın alırken oluşan koşulların değil hizmeti kullanırken de ihtiyaç duyulacak desteğin düşünlmesi önemlidir. Bu bilinçle MTHS Hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

MTHS hizmetimiz 2013 yılından itibaren

T.C. Ticaret Bakanlığı onaylı sunulmaktadır.

MTHS Başvuru Formu

MTHS Hizmetini kullanmak için formalitesiz ve hızlı aktivasyon ile dakikalar içinde kullanmak için başvurabilirsiniz.